مفتول گالوانیزه و یک سلاح مخفی برای سیم گالوانیزه

مفتول گالوانیزه و یک سلاح مخفی برای سیم گالوانیزه

مفتول گالوانیزه و یک سلاح مخفی برای سیم گالوانیزه

Blog Article

در روش تولید مفتول گالوانیزه سرد، فلز روی روی سیمی با سیستم پوشش گالوانیکی قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید : چگالی ورق گالوانیزه چگونه محاسبه می‌شود؟

در صورتی که در مفتول حفره های گازی مشاهده گردد دلیل آن را در حبس گازهایی که در هنگام شکل گیری و انجماد شمش صورت گرفته است می توان یافت. برای این منظور بهتر است شمش را در خلاء تولید می کنند که این کار مخصوصا در کارخانه های مدرن انجام می شود. از دیگر روش های زدودن حفره های گازی در شمش افزودن آلومینیوم، سیلیسیوم و یا منگنز به مذاب می باشد.

در فرآیند گالوانیزاسیون، آهن یا فولاد توسط فلز روی روکش می شوند. فلز روکش از خوردگی فلز اصلی جلوگیری می کند. در صورت افزایش مقاومت ورق، باید ضخامت پوشش را نیز افزایش دهیم.

مفتول گالوانیزه در دو نوع سرد و گرم تولید میشود.نوع سرد آن فولاد بدون اکسید را با روش الکترولیز فلز روی را روی سطح مفتول می پوشانند در این روش کلفتی روی پوشش داده شده کم می باشد و در نتیجه در برابر رطوبت مقاومت زیادی ندارد.

مفتول به دو شکل سیاه و گالوانیزه (مفتول سفید) تولید می­شود.

کلیه حقوق سایت آهن امن متعلق به شرکت رادمان جاده ابریشم میباشد.

وب سایت های آنلاین معتبر برای کمک به بهترین روش خرید اینترنتی برای خرید سیم گالوانیزه با راهنمایی مشاوران و فروشندگان فعال در سایت های معتبر. در واقع با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی این روی منابع کلیک کنید شرایط فراهم شده است تا خریدار با کمترین قیمت با انواع مفتول گالوانیزه در ضخامت های مختلف آشنا شده و از کاربرد آن اطلاعات جزئیات بیشتر کسب کند سپس از سایت بازرگانی موجود درخواست قیمت کند.

سیم مفتول ، مفتول سیاه ، سیم آرماتوربندی یا مفتول آنیل شده از اسامی این محصول است که در صنعت و ساختمان سازی کاربرد ویژه ای دارد ، این مفتول به واسطه این که در ساخت بسیاری از مصالح فلزی دیگر به کار می رود و به عنوان ماده اولیه آنها محسوب می شود با نام مفتول مادر نیز شناخته می شود.

برای سفارش و یا اطلاع از آخرین قمیت ، به قسمت تماس با کلیک کنید ما رفته ویا با شماره زیر تماس بگیرید.

در پایان این بحث مختصری در خصوص دوزه آن را بررسی کنید کشش یکی از بخش های به کار رفته در دستگاه کشش مفتول صحبت می کنیم. پیش از آن یادآوری می کنیم که عملیات کشش مفتول در جهت کاهش قطر یا تغییر شکل سطح مقطع مفتول صورت می گیرد.

مطالعات متعددی برای مشاهده اثرات گالوانیزه گرم بر روی خواص مکانیکی انواع مختلف فولادها انجام شده است که شرح یکی از آن ها روی منابع کلیک کنید و نتیجه آن در این مقاله آورده شده است:

صفحه اصلی تماس با ما درباره ما مقالات اخبار ورود به پنل قیمت میلگرد

ایجاد حصار در اطراف مرغ‌‌داری‌ها، سالن‌های پرورش ماهی و …

Report this page